w ,

Blanka Lipińska pokazała fanom zwiastun trzeciej części „365 dni”. Premiera będzie w Nowym Jorku! Fani na to: „Szkoda prądu”

Blanka Lipińska zapowiada premierę trzeciej części 365 dni - fot. screenshot Instagram @blanka_lipinska
Blanka Lipińska zapowiada premierę trzeciej części 365 dni - fot. screenshot Instagram @blanka_lipinska

Podekscytowana Blanka Lipińska zdradziła, że lada chwila na Netfliksie pojawi się trzecia część filmu 365 dni. Tym razem premiera odbędzie się w Nowym Jorku! W internecie aż wrze od komentarzy na temat produkcji.

Blanka Lipińska cieszy się ogromnym zainteresowaniem internautów, z uwagi na to, że to ona jest autorką budzącej kontrowersje trylogii pt. 365 dni. Choć bez dwóch zdań książki podbiły serca czytelników, to zgoła inaczej wygląda sytuacja z widzami. Gdy pierwsza część miała premierę w lutym 2020 roku, bilety w kinach wyprzedawały się, jak świeże bułeczki. W krótkim czasie produkcja trafiła na Netfliksa i zyskała ogromną popularność na całym świecie. Oczywiście nie obyło się bez słów krytyki i ostatecznie 365 dni doczekało się nominacji do Złotych Malin.

Kontynuacja pojawiła się na platformie 27 kwietnia. Dzień wcześniej odbyła się oficjalna premiera z udziałem aktorów, na której brylowała Lipińska. Niestety nie wszystko poszło zgodnie z planem i na zdjęciach fotoreporterów, jak sama przyznała, wyglądała na o wiele grubszą niż w rzeczywistości.

Blanka Lipińska zapowiedziała premierę trzeciej części 365 dni

Krótko po tym, jak produkcja trafiła na ekrany, w sieci zaczęło przybywać recenzji. Niestety, zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami, większość z nich była negatywna. Głos w tej sprawie zabrała Karolina Korwin-Piotrowska, która stwierdziła, że nie powinno nazywać się tego filmem.

Fani z niecierpliwością czekali na trzecią, finalną część 365 dni i okazuje się, że produkcja będzie miała premierę już 18 sierpnia, a na platformie Netflix ukaże się 19 sierpnia.

Lipińska przekazała tę radosną nowinę na Instastory. Na krótkim nagraniu nie kryła ekscytacji, ponieważ wydarzenie z udziałem gwiazd odbędzie się w Nowym Jorku.

Teraz już wiecie wszystko. Moja pierwsza podróż do Stanów Zjednoczonychbo to będzie moja pierwsza podróż, odbędzie się z powodu premiery trzeciego filmu. Czyż to nie wspaniałe? Jestem taka podekscytowana. To mój film, moja książka i premiera jest w Nowym Jorku. Naprawdę nie mogę w to uwierzyć, marzenia naprawdę się spełniają. Także, za tydzień będę w Nowym Jorku. To szaleństwo, jestem taka szczęśliwa i podekscytowana — emocjonowała się.

Przyznała, że zamierza tam zostać trochę dłużej, by trochę pozwiedzać.

Zostanę tam trochę dłużej, ponieważ chcę zobaczyć wszystkie te rzeczy, które widziałam tylko w filmach. Więc do zobaczenia 18 sierpnia na premierze mojego trzeciego filmu, czyż to nie wspaniałe?! – dodała.

Zwiastun ukazał się już na oficjalnym profilu Netflix Polska na YouTube. Możecie go obejrzeć poniżej.

Pod publikacją zaroiło się od komentarzy. Podobnie, jak w przypadku poprzednich części, już przed premierą zaroiło się od negatywnych opinii.

  • Przez te 2 min bohaterowie wypowiedzieli więcej zdań niż przez całą poprzednią część.
  • Chyba w tym zwiastunie padły już wszystkie kwestie dialogowe tego filmu.
  • Nazywanie jego filmem, jest obrazą dla filmów, to jest co najwyżej pornos z elementami paradokumentu.
  • Że wam nie jest wstyd nagrywać takie g*wno.
  • Echhh… Wprowadzanie kolejnych części tej… „twórczości” na Netflixa, jest chyba najlepszym dowodem, że nadszedł moment, by zrezygnować z subskrypcji waszej platformy…

Oczywiście nie brakuje także pozytywnych ocen. Wielu widzów z niecierpliwością czeka na premierę.

  • Super już nie mogę się doczekać.
  • To będzie niesamowita część.
  • Możemy być dumni, że daliśmy światu produkcję o silnych niezależnych kobietach. Polska górą.
  • Czekam!
  • To będzie najlepsza część, czuję to.

A wy czekacie z niecierpliwością na premierę Kolejnych 365 dni?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Katarzyna Skrzynecka - fot. AKPA/Kurnikowski, screenshot Instagram @katarzyna_skrzynecka_official

Katarzyna Skrzynecka nie wytrzymała. Poirytowana ciągłym krytykowaniem, odpowiedziała hejterom: „ODPIE**CIE SIĘ!”

Zdjęcie poglądowe - fot. Pixabay @MARTINOPHUC

Kompletnie pijany ksiądz odprawiał mszę w Białymstoku! Ochrzcił malutkie dziecko, słaniając się na nogach. „Nie potrafił trafić z komunią w usta”