w

Blanka Lipińska ma nowego partnera! Poznała go na planie „365 dni”. „Trzymałam go w tajemnicy”

Blanka Lipińska - fot. Instagram @blanka_lipinska
Blanka Lipińska - fot. Instagram @blanka_lipinska

Blanka Lipińska po rozstaniu z Alkiem Baronem starała się unikać publicznego komentowania swojego życia miłosnego. Paparazzi w końcu przyłapali ją z nowym partnerem. Kim jest? Pisarka wspomniała o… potomstwie!

Blanka Lipińska jest jedną z najpopularniejszych pisarek w Polsce. Rozgłos zapewniła jej trylogia 365 dni, w której przedstawiło gorącą historię Laury Biel i Don Massimo Torricelli. Książki wyprzedawały się w księgarniach jak ciepłe bułeczki, po czym przyszedł czas na kinowy debiut. Również i tym razem autorka odniosła sukces, a produkcją zainteresował się Netflix.

Głośno było też o jej relacji z Alkiem Baronem. Zakochani chętnie pokazywali w mediach społecznościowych kulisy swojej relacji, czym wzbudzili ogromne zainteresowanie internautów. Sielanka trwała jednak zaledwie 8 miesięcy i w połowie 2020 roku media obiegła wieść o ich rozstaniu.

Tak, kilka dni temu rozstaliśmy się z Aleksandrem. To dla mnie bardzo trudny czas, który na moje szczęście spędzam z bliskimi osobami w pięknym miejscu. Wielka prośba do mediów i fanów, nie róbcie z tego sensacji, dostatecznie dużo jest we mnie bólu, który staram się ukryć. Związek dwóch osób publicznych siłą rzeczy był medialny, mam nadzieję, że rozstanie takie nie będzie — wyjaśniła w oficjalnym oświadczeniu.

Od tamtego czasu w mediach kilkukrotnie pojawiały się informacje o relacjach Lipińskiej. Ona jednak postanowiła nie obnosić się ze swoimi uczuciami w mediach społecznościowych. Długo jednak nie udało jej się ukrywać swojego szczęścia i kilka miesięcy temu została przyłapana przez paparazzi na spotkaniu z pewnym przystojniakiem.

Blanka Lipińska o nowym partnerze

Pudelkowi udało się wówczas ustalić, że wybrankiem jej serca jest niejaki Paweł Baryła, który na co dzień jest scenografem. Miał okazję pracować przy takich produkcjach, jak Czarny Młyn, Krime Story. Love Story oraz jak dowiadujemy się z relacji Blanki, także przy 365 dniach.

Trzymałam go w tajemnicy. Paparazzi zrobili nam zdjęcia. To jest scenograf — wyznała ostatnio w podcaście WojewódzkiKędzierski.

Podczas tej samej rozmowy wyznała, że poznali się na planie 365 dni.

Paweł nie jest osobą zamożną. Jestem bardzo wdzięczna za to, że mój facet to normalny facet. […] On wtedy pracował u nas jako rekwizytor – dodała.

Kuba Wojewódzki zapytał ją również o to, czy wyobraża sobie siebie w roli mamy.

Pewnie, że sobie wyobrażam. Któż to wie. Nigdy nie mówię nigdy — przyznała.

Myślicie, że po tym wyznaniu przestaną się ukrywać?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Katarzyna Warnke zdradziła, jak oszczędza. Dotknęła ją inflacja. „To jest prawdziwy problem”

Studentka umówiła się na randkę i wykorzystała mężczyznę. Nie mógł się ruszyć. „Była większa i silniejsza”