w ,

Black Eyed Peas już dzisiaj wystąpi w Zakopanem. Oto LISTA ŻYCZEŃ zespołu. Zaskakuje?

Black Eyed Peas fot. Matthew Waller

Wydawało się, że wszystkie plany związane z organizacją Sylwestra Marzeń są już dopięte na ostatni guzik, lecz wszystko posypało się wraz z odwołaniem występu przez Mel C. Stacja na ostatnią chwilę musiała szukać zastępstwa i ostatecznie do Polski udało się ściągnąć grupę Black Eyed Peas. Ujawniono listę wymagań zespołu.

Odkąd Mel C zrezygnowała z występu na Sylwestrze Marzeń ze względu na sprzeczny z jej ideami światopogląd TVP, w mediach huczało o możliwym zastępstwie za zagraniczną gwiazdę. W środę okazało się, że widzowie Telewizji Polskiej na scenie zobaczą amerykańską grupę Black Eyed Peas.

Od piątku członkowie zespołu są już w Zakopanem i przygotowują się do dzisiejszego występu. Artyści zaraz po przybyciu do zimowej stolicy Polski udali się na spacer po Krupówkach oraz zgłosili chęć zjedzenia prawdziwej, polskiej golonki.

Lista życzeń Black Eyed Peas

Członkowie grupy są gwiazdami wielkiego formatu i mogą pozwolić sobie na specjalne żądania. Jak się okazuje, priorytetem dla Black Eyed Peas jest dbanie o ekologię. Artyści zażyczyli sobie, aby do ich dyspozycji pozostawiono wyłącznie biodegradowalne lub szklane naczynia i nie godzą się na picie wody z plastikowych butelek. Zespół wymaga także, aby dostępne były kosze z segregacją odpadów.

W związku z tym, że lider zespołu – Will.I.am – jest na diecie wegańskiej, amerykański szef kuchni, który dba o sposób odżywiania się zespołu, przekazał organizatorowi 56-stronicową książkę z przepisami na dania, które lubi i może jeść artysta.

Według krążących w mediach doniesień potrawy nie były wyjątkowo wyszukane i większość potrzebnych składników udało się kupić w jednym ze sklepów w Zakopanem. Zespół nie zamierza jednak żywić się wyłącznie w hotelu i organizatorzy Sylwestra Marzeń zostali poproszeni o listę polecanych przez nich restauracji w mieście, które serwują wegańskie dania.

Jak z kolei dowiedział się „Pudelek”, artyści podczas prób wspomagają się herbatą i zażyczyli sobie, aby w garderobie dostępne były cytryny.

– „Prosili, żeby w garderobie były cytryny. Nikt z zespołu nie pije kawy, natomiast cała grupa uwielbia herbatę, koniecznie z miodem i świeżym imbirem, który sami sobie tną na specjalnie przygotowanej desce do krojenia” – przekazał informator.

Czekacie na występ zespołu?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Edyta Górniak ŻAŁUJE, że rozebrała się w „Playboyu”. Zdradziła, kto ją do tego przekonał!

Amanda Bynes - screenshot z filmu Love Wrecked

Amanda Bynes była najpopularniejszą dziecięcą gwiazdą, ale sława zniszczyła jej życie. Jak obecnie wygląda?