w

Będzie awantura! Raper ostro podsumował Basię Kurdej-Szatan. Nie uwierzycie, co o niej powiedział

Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan w ubiegłym roku zyskała niechlubną popularność za wpis o Straży Granicznej. Znany polski raper nagrał utwór, w którym podsumował miniony rok. Wspomniał o aktorce. Co zaśpiewał?

Barbara Kurdej-Szatan to aktorka, która od lat cieszy się bardzo dużą popularnością. Zawdzięcza ją głównie Telewizji Polskiej, która przed laty zaoferowała jej rolę w serialu M jak miłość. Na początku miała pojawić się w produkcji tylko na chwilę, jednak jej postać została ciepło odebrana przez widzów. Koniec końców scenarzyści rozbudowali jej wątek, dzięki czemu gościła na ekranach przez kilka kolejnych lat.

Gwiazda pod koniec ubiegłego roku trafiła na pierwsze strony gazet, z uwagi na kontrowersyjną publikacją o Straży Granicznej. Basia ostro podsumowała działania funkcjonariuszy, którym zarzuciła wiele haniebnych czynów.

KUR** !!!!!!!!!! Ku**aaaaa !!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje !!!!!!!! To jest ku**a „straż graniczna” ????? „Straż” ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!! Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Ku**a !!!!!! Jak tak można !!!!!!! – pisała na Instagramie.

Pih w najnowszym utworze ostro podsumował Barbarę Kurdej-Szatan

Po tej publikacji wybuchła głośna, medialna afera. Ostatecznie aktorka straciła pracę w Telewizji Polskiej, a internauci ostro ją skrytykowali. Przez kilka tygodni jej nazwisko nie schodziło z pierwszych stron gazet.

Pih nagrał ostatnio utwór, w którym podsumował wszystkie najważniejsze wydarzenia z ubiegłego roku. W jednym z wersów obraził Barbarę Kurdej-Szatan.

Szturm na Kapitol i Człowiek Bizon

Ej… Kurdej-Szatan, ty tępa dzido

Boostery, warianty, Delta, Omicron

Dzieci miały być nie kłute, idziemy na żywioł

Uczymy się jak żyć tu, całkiem na nowo

Bez węchu, bez smaku, już bezdotykowo

Przerażone bydło w kolejce do rzeźni

LEX TVN klasycznie temat zastępczy

Raper wspomniał także o pijackim rajdzie Beaty Kozidrak, jednak ona została bardzo łagodnie potraktowana.

Beata Kozidrak odmawia składania zeznań

Internauci bardzo chwalą najnowszy utwór Piha, nie mniej jednak Kurdej-Szatan z pewnością nie będzie zadowolona, gdy to usłyszy. Myślicie, że zdecyduje się odnieść do tych słów?

Poniżej możecie wysłuchać całego singla.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek przeszła operację! Lekarze musieli założyć sporo szwów. „Niewiele jestem w stanie zrobić”

Dane ponad 600 agentów Kremla działających w Europie UJAWNIONE! Ukraińcy opublikowali listę