w ,

Barbara Kurdej-Szatan dołączy do „Dzień dobry TVN”?! Producenci złożyli jej kuszącą propozycję. „Odnalazłabym się”

Barbara Kurdej-Szatan - fot. Instagram @kurdejszatan
Barbara Kurdej-Szatan - fot. Instagram @kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan jest obecna w show-biznesie od ponad dekady. Mimo głośnej afery z jej udziałem nie może narzekać na brak pracy. Nie tak dawno temu otrzymała propozycję dołączenia do Dzień dobry TVN. Czy przyjmie posadę?

Barbara Kurdej-Szatan to aktorka, która zdobyła ogromną popularność dzięki serialowi M jak miłość oraz udziałowi w reklamie popularnej sieci komórkowej. Niestety będąc u szczytu popularności, opublikowała w mediach społecznościowych wpis, w którym ugodziła w dobre imię Straży Granicznej. Po tym poście nie tylko zalała ją fala ogromnego hejtu, ale i trafiła przed oblicze sądu. Ten okazał się wyjątkowo łaskawy i nie wymierzył jej kary, choć nie obyło się bez nieprzyjemnych sytuacji. W jednym z ostatnich wywiadów przyznała, że po tym wydarzeniu straciła zaufanie do ludzi.

Choć usunęła się na kilka tygodni w cień, szybko zaczęli odzywać się do niej producenci z kolejnymi ofertami pracy. Widzowie mieli okazję zobaczyć ją w roli prowadzącej program Projekt Cupid, ale jak się okazuje, to nie jedyna propozycja od TVN. Czy wkrótce będziemy mogli podziwiać ją w Dzień dobry TVN?

Barbara Kurdej-Szatan dołączy do ekipy Dzień dobry TVN?

W ostatnim czasie Basia coraz rzadziej pojawi się w telewizji. Podczas wywiadu z Filipem Borowiakiem dla portalu WP teleshow zdradziła, że trochę tęskni za czasami, gdy regularnie pojawiała się na planie zdjęciowym, ale nie poświęca temu aż tak dużo uwagi. Skupia się na tym co dzieje się tu i teraz i czerpie z tego radość. Dodała, że brakuje jej tego dreszczyku emocji i adrenaliny, którą czuła pracując przed kamerami, ale podobne wrażenia dostarczają jej występy w teatrze.

W jednym z podcastów wyznała, że niegdyś otrzymała propozycję prowadzenia Dzień dobry TVN, ale jak dotąd nie pojawiła się na kanapie prowadzących. Choć dobrze wie, że odnalazłaby się w tej roli, nie przyjęła propozycji, ponieważ o wiele bardziej lubi aktorstwo, a zmiana posady sprawiłaby, że widzowie zaczęliby ją inaczej postrzegać.

Ja wiem, że odnalazłabym się i lubiłabym to. Ja lubię spotkania z ludźmi i rozmowy na różne tematy. Wiem, że spełniłabym się w tym. Tylko że wiedziałam też przez to, ile programów prowadziłam i jak bardzo kocham aktorstwo, że zatarłaby się ta granica, w postrzeganiu mnie jako aktorki przez publiczność, a jednak aktorstwo daje mi tyle spełnienia wewnętrznego i tyle satysfakcji, i też w tym kierunku się szkoliłam, że nie chciałabym tego zaprzepaścić.

W dalszej części rozmowy wyjaśniła, że ma ambitne plany na przyszłość i nie chciałaby wiązać się wyłącznie z produkcjami komercyjnymi, ponieważ nie czułaby się spełniona zawodowo.

Moimi ambicjami nie są tylko projekty komercyjne. Ok, mogłabym prowadzić śniadaniówkę i grać sobie w samych komercjach, tylko że nie tylko to mnie spełnia.

Na koniec zdradziła, że propozycję dostała… kilka lat temu i wtedy ją odrzuciła. Czy gdyby producenci raz jeszcze zaoferowali jej posadę prowadzącej, to zmieniłaby zdanie?

Tak zdecydowałam, tak miało być widocznie, nie żałuję tego. To było parę lat temu, teraz może podjęłabym inną decyzję, nie wiem tego.

Chcielibyście zobaczyć Barbarę Kurdej-Szatan w roli prowadzącej Dzień dobry TVN?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Dorota Zawadzka, Edward Miszczak - fot. Piętka Mieszko, Kurnikowski/AKPA

Dorota Zawadzka uderzyła w Miszczaka po zwolnieniu Dowbor. „Największy mały człowiek”. Korwin-Piotrowska nie zostawiła tego bez reakcji

Anna Mucha - fot. Podlewski/AKPA

Anna Mucha została okradziona! Złodzieje ukradli jej telefon z pikantnymi fotkami. „Tylko kilku rzeczy żałuję w swoim życiu”