w

Antek Królikowski w mocnych słowach odpowiada Miśkowi Koterskiemu. Wściekł się za to, że porównał go do siebie. „TO CHORE”

Misiek Koterski, Antek Królikowski - fot. Instagram @misiekkoterski @antek.krolikowski
Misiek Koterski, Antek Królikowski - fot. Instagram @misiekkoterski @antek.krolikowski

W sieci znów mamy do czynienia z medialnym konfliktem między celebrytami. Tym razem do przysłowiowych gardeł rzucili się sobie Antek Królikowski i Misiek Koterski. O co poszło? O wypowiedź Koterskiego na temat Antka w temacie narkotyków. Młodemu aktorowi nie spodobał się komentarz kolegi po fachu. Jak na to zareagował?

Misiek Koterski nie ukrywa, że miał kiedyś poważne problemy z uzależnieniami. Obecnie przewartościował swoje życie i jest „czysty” od 8 lat. Ostatnio na półkach sklepowych pojawiła się jego książka – Michał Koterski. To już moje ostatnie życie, w której m.in. opowiada o swojej wstydliwej przeszłości. Syn Marka Koterskiego był niedawno gościem podcastu Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego, podczas którego promował swoje wydawnictwo. W trakcie rozmowy pojawił się wątek Antoniego Królikowskiego. Gwiazdor przyznał, że Antek to dobry aktor, ale tak jak on kiedyś — z problemami. Porównał mężczyznę do siebie sprzed lat:

Antek jest naprawdę zdolnym aktorem. Dzisiaj jak na niego patrzę, to niestety widzę siebie z tamtych lat, bo tak samo zrujnowałem swoje życie. Chodzi mi o to, w czym on teraz tkwi. […] Po prostu ta historia jest bardzo podobna do mojej, jeśli chodzi o substancje, jakie przyjmuje. Myślę, że jeśli on by się z tego wydostał, jeśli by wykonał ogromną pracę i dokonał przemiany, to myślę, że za parę lat, w trzeźwym życiu mógłby to rewelacyjnie zagrać — opowiadał Michał.

Najwyraźniej wypowiedź Miśka zraniła Antka, bowiem ten postanowił dosadnie skomentować słowa kolegi z branży.

Antek Królikowski odpowiedział Miśkowi. Padły mocnem słowa

O Antonim, częściej niż o jego dokonaniach aktorskich, mówiło się w kontekście afer, w których brał czynny, bądź pośredni udział. Publiczne pranie brudów małżeńskich, zainteresowanie kontrowersyjnymi projektami, prowadzenie pojazdu pod wpływem środków odurzających — to tylko kilka z przykładów sytuacji, w jakie ostatnio uwikłał się 34-latek.

Do uszu młodego Królikowskiego dotarła wypowiedź Miśka i teraz aktor postanowił ją skomentować. Jak widać, Antkowi nie spodobały się porównania Koterskiego, czemu dał wyraz w rozmowie z Pudelkiem:

Bardzo odważne słowa jak na byłego heroinistę. Ja, w przeciwieństwie do Michała, nie miałem do czynienia z tak zabójczymi substancjami — stwierdził aktor.

Królikowski nie zgodził się z krzywdzącą opinią Koterskiego na swój temat, twierdząc, że raczej nie miałby zamiaru zgadzać się na zagranie go w filmie biograficznym (Michał wspomniał o tym w kontekście ekranizacji swojej książki):

To chore, że nawet w obliczu zatrzymania przez policję, badań pod kątem wszystkich narkotyków i wykryciem jedynie THC w mojej krwi, jestem porównywany do takich osób jak Misiek. Porównywanie heroiny do marihuany jest równie absurdalne, co wyobrażenie, że mógłbym, a raczej chciałbym zagrać kiedykolwiek „młodego Koterskiego” w filmie na podstawie jego biograficznego wywiadu — powiedział.

„Pupilek” Vegi przyznał również, że jakiś czas temu poddał się badaniom psychiatrycznym po akcji z zatrzymaniem go pod wpływem niedozwolonych substancji:

W dodatku moje ostatnie badania psychiatryczne prowadzone przez dwóch biegłych sądowych jednoznacznie wykazały, że nawet od marihuany nie jestem uzależniony, a jedynie wspomagam leczenie — wspomniał.

Antek podczas rozmowy skierował również swoje słowa bezpośrednio do chyba „byłego” już kolegi, nawiązując do niedawnego spotkania mężczyzn:

Jeszcze kilka miesięcy temu byłeś ze mną i Izą na koncercie w Lublinie. Miałeś wiele okazji ku temu, aby powiedzieć mi te twoje przykre słowa w twarz, może wtedy zrozumiałbyś, jak krzywdzące dla mnie jest to porównanie — rzucił.

Królikowski uznał, że nawiązanie do jego nazwiska jest słabą formą promocji autobiografii Miśka. Panowie mają swoje numery telefonów i jeśli pojawiają się jakieś wątpliwości i awersje mogą je przedyskutować po dżentelmeńsku:

Wykorzystywanie mojego trudnego czasu do robienia wokół siebie szumu celem promocji własnej biografii jest po prostu słabe. Cieszę się jednak, że odnalazłeś spokój w Bogu i przy jego pomocy pokonałeś swoje problemy. Jednak jako tak gorliwy katolik chyba powinieneś zastanowić się nad hipokryzją, której dopuszczasz się w takim działaniu. Gdybyś na przyszłość chciał porozmawiać, masz mój numer — ogłosił.

Jak na całą sytuację zareagował Michał? Gwiazda Gierka postanowiła nie komentować słów Antoniego:

Sprawa jest zamknięta. To, co padło w podcaście, to jest wyczerpany temat. Nie mam zamiaru się odnosić — poinformował portal Plejada.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Bartek

Neymar Junior, Bruna Biancardi - fot. Instagram @brunabiancardi

Neymar zostanie OJCEM! Piłkarz i Bruna Biancardi spodziewają się narodzin pierwszego wspólnego dziecka. Znamy płeć

Danuta Martyniuk, Andrzej Piaseczny - fot. Podlewski, Piętka Mieszko/AKPA

Danuta Martyniuk nową gwiazdą „Tańca z gwiazdami”?! Stacja oferuje jej FORTUNĘ za odcinek! Kwota ścina z nóg