w

Antek Królikowski przejął się chorobą synka. Interweniował u samego ordynatora oddziału

Antek Królikowski, Joanna Opozda
Antek Królikowski, Joanna Opozda

Antek Królikowski nie zlekceważył problemów zdrowotnych synka. Nie tylko odwiedził go w szpitalu, ale i zadbał o godziwe warunki dla Joanny Opozdy. Jak skomentował sytuację?

Joanna Opozda i Antek Królikowski jeszcze do niedawna tworzyli jedną z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. Od początku ich relacja należała do tych burzliwych, jednak wiele wskazywało na to, że w końcu uda im się dojść do porozumienia. W sierpniu ubiegłego roku wzięli ślub, a krótko po tym poinformowali, że spodziewają się dziecka.

Wszystko wskazywało na to, że już nic nie jest w stanie zakłócić ich szczęścia. Nikt jednak nie wiedział, że w czasie, gdy aktorka oczekiwała na narodziny pierwszego dziecka, zaczęło im się gorzej układać. Dopiero gdy urodził się Vincent, na jaw wyszło, że aktor w tym czasie wrócił do imprezowego stylu życia. Do tego doszły też liczne kłamstwa i zdrada. Ostatecznie małżonkowie podjęli decyzję o rozstaniu.

Teraz para po raz kolejny musi stawić czoła poważnym problemom w życiu prywatnym. Ich miesięczny synek trafił do szpitala.

Antek Królikowski odwiedził synka w szpitalu. Jak przebiegła wizyta?

Joanna wczoraj w godzinach wieczornych poinformowała za pośrednictwem Instagrama, że wraz z synkiem przebywa w szpitalu. Okazało się, że chłopiec dostał wysokiej gorączki i konieczna była interwencja lekarzy.

Niestety wczoraj u mojego miesięcznego synka zdiagnozowano poważną infekcję, rano miał straszną gorączkę i najbliższy czas spędzimy w szpitalu na oddziale patologi noworodka – przekazała.

W dalszej części wpisu użalała się na trudne warunki bytowe.

[…] Nie zdawałam sobie sprawy z tego jak tragicznie wyglądają polskie oddziały szpitalne dla dzieci.

Dzisiejszą noc spędziłam na podłodze w szpitalu, leżąc przy łóżeczku Vincenta – relacjonowała,

Królikowski nie pozostał obojętny na te doniesienia. Krótko po tym jak informacja obiegła social media, udzielił wywiadu dziennikarzowi Faktu, którego zapewnił, że ma wszystko pod kontrolą i interesuje się stanem zdrowia synka. Zdradził, że interweniował u samego ordynatora, a także zatroszczył się o to, by Joanna miała odpowiednie warunki w szpitalu.

Byłem w szpitalu i rozmawiałem z ordynatorem, tak że wszystko jest pod kontrolą. Zadbałem też, żeby Asia miała odpowiednie warunki – powiedział.

Aktor nie zdradził, co dokładnie dolega jego synowi, ani w jakim jest stanie. Poprosił, by media pozostawiły jego życie prywatne w spokoju.

Dla mnie najważniejszy jest teraz Vincent i jego zdrowie i dla Asi też, także prosimy o uszanowanie tego.

Jak widać, Antek bardzo angażuje się w sprawy związane z jego synkiem.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Anonymous, Bank Centralny Rosji

Grupa Anonymous chwali się kolejnym sukcesem. Rozbili Bank Centralny Rosji!

Margaret

Margaret już nie jest blondynką. Przeszła odważną metamorfozę. Tak krótkich włosów jeszcze nie miała