w

Anna Lewandowska skończyła 34 lata! Na przestrzeni lat przeszła ogromną metamorfozę. To naprawdę ona?! [ZDJĘCIA]

Anna Lewandowska - fot. AKPA Instagram @annalewandowskahpba
Anna Lewandowska - fot. AKPA Instagram @annalewandowskahpba

Anna Lewandowska 7 września skończyła 34 lata! Sprawdziliśmy, jak się w tym czasie zmieniła. To naprawdę ona?!

Anna Lewandowska urodziła się 7 września 1988 roku w Łodzi. Gdy miała zaledwie 11 lat, zaczęła trenować karate, do czego nakłonił ją wuj, Paweł Krzywański i jego córka Katarzyna, która miała na swoim koncie tytuł mistrzyni świata. W krótkim czasie zaczęła odnosić pierwsze sukcesy, a pod koniec kariery zdobywała medal za medalem.

W 2007 roku poznała Roberta Lewandowskiego, w którym zakochała się z wzajemnością. Po kilku miesiącach znajomości zostali parą, a ich uczucie zaczęło rozkwitać. W 2010 roku przeprowadzili się do Dortmundu, a rok później zaręczyli się na Malediwach. 22 września 2013 roku w podwarszawskim Serocku odbył się ich ślub.

Anna Lewandowska skończyła 34 lata

Urodziny to ważny moment w życiu każdego. To nie tylko okazja do kolejnego świętowania, ale czas do zrobienia rachunku sumienia i podsumowania dotychczasowych życiowych osiągnięć, a tych w życiu Anny nie brakuje.

Lewandowska niegdyś myślała o tym, by zostać operatorem filmowym, jednak porzuciła te marzenia i postawiła na sport. Co tu dużo mówić — wyszło jej to na dobre. Dzisiaj jest jedną z najpopularniejszych trenerek w Polsce, a także zarządza kilkoma świetnie prosperującymi firmami. Ma także ogromny wpływ na karierę Roberta, ponieważ nie tylko motywuje go do dalszego rozwoju, ale i jak wyznała jej teściowa, dba o to, by prowadził zdrowy tryb życia.

On się cały czas rozwija. Ja go podziwiam. Jego dieta, jego sposób odżywiania, przede wszystkim zdrowy tryb życia, gdzie niektórzy sportowcy tego nie przestrzegają. To ciężka praca. Jestem pełna podziwu, ale może to będzie procentowało.

Jubilatka chętnie towarzyszy mężowi na różnego rodzaju wydarzeniach, podczas których bryluje na czerwonym dywanie. Z uwagi na ogromną popularność, fotoreporterzy chętnie robią jej zdjęcia, dzięki czemu możemy dokładnie przyjrzeć się temu, jak zmieniła się na przestrzeni lat. Z okazji urodzin przygotowaliśmy galerię, która składa się ze zdjęć z różnych okresów życia Anny. Musicie zobaczyć te zdjęcia!

Czy jej metamorfoza zasługuje na miano spektakularnej? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Najstraszniejsza wizja Jackowskiego. Jasnowidz wpadł w trans. „Coś na pograniczu tego i tamtego świata”

[VIDEO] Zorganizowali huczne otwarcie nowego mostu. Zawalił się zaraz po przecięciu wstęgi