w

Anna Iberszer tylko w szpilkach! Cóż za piękne ciało! [ZDJĘCIA]

Fot. YouTube / Screenshot

Anna Iberszer pozwoliła sobie na odważną sesję. Aktora może pochwalić się pięknym ciałem, które urzekło wszystkich śledzących jej profil!

Ania zdobyła serca szerszej polskiej publiki między innymi dzięki swojej roli w serialu Ranczo. Zagrała tam piękną Włoszkę. Co ciekawe, aktora faktycznie ma włoskie korzenie, ponieważ jej babcia pochodziła z Wenecji. Między innymi z tego powodu Anna zdecydowała, że nauczy się włoskiego.

Aktorka urodziła się 22 marca 1976 i ma 45 lat. Jej fantastyczne ciało jednak zupełnie przeczy metryce. Ania regularnie uprawia sport, taniec, a także jogę. Zdjęciami z zajęć również kilkukrotnie chwaliła się na Instagramie.

Zmysłowa sesja Ani

Anna Iberszer opublikowała dwa zdjęcia z intymnej i zarazem zmysłowej sesji. Na pierwszym z nich pozowała w czarnej bieliźnie. Natomiast na drugim już tylko i wyłącznie w szpilkach. Chyba zgodzicie się, że figury mogłoby jej pozazdrościć wiele nastolatek?

Komentujący fotografie są zachwyceni. Nic w tym dziwnego. Piękna naga kobieta ujęta w zmysłowej pozie musi budzić zainteresowanie i to nie tylko męskiej części społeczeństwa.

  • Piękna 😍😍😍
  • Ma Pani ciało jak malina
  • Sexi🔥🔥🔥
  • Aneczko!!!!🔥🔥🔥😍😍😍😍😍
  • Piękna włoszka 🔥🔥🔥👏

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Strapiona Anna Lewandowska martwi się o swoją córkę. „Ostatnio Klarcia spytała, gdzie jest dom”

Maciej Maleńczuk skazany! Nie okazuje jednak skruchy