w

Anna i Robert Lewandowscy dali się porwać muzyce i zatańczyli bachatę, jakiej świat nie widział! Co za kocie ruchy

Anna i Robert Lewandowscy - fot. Instagram @annalewandowska
Anna i Robert Lewandowscy - fot. Instagram @annalewandowska

Anna i Robert Lewandowscy, szukając wytchnienia od codziennych obowiązków, wyskoczyli na imprezę w Hiszpanii. Dali taki popis tanecznych umiejętności, że parkiet zapłonął. Tak zmysłowej bachaty dawno nie widzieliście.

Anna i Robert Lewandowski mają za sobą trudny i niezwykle pracowity czas. Kapitan reprezentacji Polski w piłce nożnej niedawno wrócił do domu z Mundialu, a zaraz po tym przepakował walizki i wyruszył z rodziną na zasłużone wakacje. Po powrocie do domu przystroili choinkę i z niecierpliwością czekali na święta, które spędzili z rodziną w ojczyźnie. Nie poczekali jednak do Sylwestra i od razu wrócili do Hiszpanii.

Można odnieść wrażenie, że życie w nowym miejscu bardzo im się podoba. Trenerka nie tylko korzysta z pięknej pogody, ale i w wolnych chwilach uczy się języka hiszpańskiego i… bachaty. To niezwykle sensualny rodzaj tańca, któremu wtóruje niezwykle romantyczna i uczuciowa muzyka, która najczęściej traktuje o smutku i złamanym sercu. Okazuje się, że trenerka najwyraźniej zaraziła Roberta nową pasją. Jak oni się ruszają!

Anna i Robert Lewandowscy tańczą bachatę

Anna i Robert bardzo dbają o swoją relację i często zdarza im się spędzać czas bez dzieci. W środę postanowili wybrać się ze znajomymi do jednego z hiszpańskich klubów, w którym mieli okazję zaprezentować wszystkim swoje umiejętności.

Ktoś z grupy od razu chwycił za telefon komórkowy i nagrał, jak Lewandowscy zwinnie poruszają się na parkiecie. Nie brakowało czułych przytulasów i już na pierwszy rzut oka widać, że sprawia im to mnóstwo radości, ponieważ przez cały czas szeroko się uśmiechali. Poniżej możecie obejrzeć nagranie:

Wczorajsza noc. Bachata z moim mężem — napisała Lewa.

Jak oni się kochają…

Dziękujemy, że poświęciłeś/aś swój czas na przeczytanie artykułu do końca. Zapraszamy również na nasze profile w mediach społecznościowych. Zaobserwuj Pantofelka na FacebookuTikTokuInstagramie i YouTubie. Bądź na bieżąco z najciekawszymi wydarzeniami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nas w Wiadomościach Google.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Black Eyed Peas - fot. screenshot YouTube @Black Eyed Peas

TVP nie odpuszcza. Na Sylwestrze Marzeń może pojawić się Black Eyed Peas! Stacja jest gotowa zapłacić MILIONY za ich występ

Edyta Górniak obawia się sylwestra. Opowiedziała o niezwykle trudnych warunkach pracy. „Technika poraził prąd”