w ,

Angelina Jolie we Lwowie. Aktorka musiała ewakuować się do schronu! [VIDEO]

fot. Jolie we Lwowie (Twitter screenshot)

Angelina Jolie przebywa obecnie w Ukrainie, gdzie dotarła po krótkiej wizycie w Polsce. Aktorka zdecydowała się spotkać z wolontariuszami na dworcu, ale nagle w mieście zabrzmiały syreny alarmowe.

Angelina Jolie od wielu lat zaangażowana jest w działania charytatywne i pomoc uchodźcom z krajów objętych kryzysami. Od 2012 roku amerykańska aktorka jest specjalną wysłanniczką działającej przy ONZ organizacji UNHCR (Wysoki komisarz Narodów Zjednoczonych do spraw uchodźców).

Aktorka od początku rosyjskiej inwazji na Ukrainę wspiera uchodźców i osoby dotknięte wojną oraz potępia działania Putina. Angelina Joli zdecydowała się nawet osobiście odwiedzić Ukrainę, gdzie dotarła w sobotę po porannym przylocie do Polski.

Gwiazda swoją wizytą wywołała wielki szum w mediach, a w sieci hitem stały się nagrania ukazujące słynną aktorkę wstępującą do jednej z lwowskich kawiarni. Prócz spotkań z fanami, we Lwowie Angelina Jolie postanowiła też odwiedzić szpital, w którym znajdują się dzieci ranne w wyniku rosyjskich ataków, a także Dworzec Główny.

Na dworcu Jolie spotkała niosących pomoc wolontariuszy oraz osoby uciekające ze wschodniej części Ukrainy, która obecnie objęta jest rosyjskim atakiem. Wizyta aktorki wyraźnie poprawiła morale przebywających na miejscu Ukraińców, a Jolie zapozowała z nimi do kilku zdjęć.

Angelina Jolie ewakuuje się do schronu

Wizyta Jolie na lwowskim dworcu została jednak nagle przerwana. W całym mieście niespodziewanie rozległ się dźwięk syren alarmujących o możliwości rosyjskiego ataku rakietowego. Wszyscy obecni na dworcu musieli udać się do schronu przeciwlotniczego.

W internecie popularne stało się nagranie, które przedstawia moment zawycia syren. Na filmie widzimy, jak Angelina Jolie wraz z mieszkańcami Lwowa w pośpiechu maszeruje do schronu, a w tle słychać rozbrzmiewający alarm.

W pewnym momencie jedna z obecnych na miejscu osób zapytała Jolie, czy ta poczuła strach w obliczu konieczności ewakuacji.

 „Wszystko w porządku – zapewniła.

Źródło: Twitter

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Putin trzykrotnie odmówił papieżowi Franciszkowi. W plan zaangażowany był Polak

Tajemnica Putina wyszła na jaw! Szwajcarska gazeta dotarła do jego sekretów rodzinnych