w

Andrzej Seweryn debiutował w serialu Netflixa jako DRAG QUEEN! Mamy zwiastun

Andrzej Seweryn, fot. Instagram @andrzejseweryn_official
Andrzej Seweryn, fot. Instagram @andrzejseweryn_official

W sieci pojawiła się zapowiedź miniserialu Królowa, w której Andrzej Seweryn wcieli się w drag queen. Aż ciężko uwierzyć, że to naprawdę on! Jak wygląda?

Andrzej Seweryn to jeden z najwybitniejszych polskich aktorów, a także dyrektor naczelny Teatru Polskiego im. Arnolda Szyfmana w Warszawie. W 1990 roku został uznany m.in. przez Gustawa Holoubka za jednego z najwybitniejszych aktorów dramatycznych po 1965 roku. Może pochwalić się ogromnym dorobkiem artystycznym i z powodzeniem mógłby już odpoczywać na emeryturze, jednak on na każdym kroku stara się udowodnić, że jest człowiekiem wielu talentów i jeszcze niejedno może udowodnić.

Wkrótce będziemy mogli oglądać 76-latka w miniserialu Królowa. Produkcja opowiada losy Sylwestra, emerytowanego krawca, który przed pięćdziesięcioma laty wyprowadził się do Paryża, by tam odnosić sukcesy. Pasja sprawiła, że odkrył drag. Loretta, to jego sceniczne alter ego. Mimo iż nie planował wracać do ojczyzny, nieoczekiwanie otrzymuje list od swojej wnuczki, Izabelli. Dziewczyna poinformowała go, że jej matka, a jego córka, Wioletta, której swoją drogą nigdy nie poznał, jest śmiertelnie chora. Aby uratować jej życie, konieczny jest przeszczep nerki. To skłania krawca do spakowania walizek i zmierzenia się z trudną przeszłością. Na ekranie oprócz niego zobaczymy Marię Peszek i Julia Chętnicka.

Andrzej Seweryn wcielił się w drag queen

Andrzej Seweryn po raz kolejny pojawi się w produkcji Netfliksa. Tym razem jednak zobaczymy go w zupełnie innym wydaniu, ponieważ wcieli się w drag queen. Miniseria składać się będzie z czterech odcinków, w których zostaną przedstawione losy Sylwestra i Loretty. Możecie sobie tylko wyobrazić, jak wielkie będzie zaskoczenie jego córki, z którą nie miał kontaktu, gdy odkryje, że w nocy jej ojciec przeobraża się w kobietę. Na szczęście jest na tyle wyrozumiała, że wspólnie decydują się pomóc lokalnej społeczności.

W sieci ukazała się dwuminutowa zapowiedź, w której możemy zobaczyć odmienionego aktora. Najpierw pozuje w idealnie skrojonym garniturze, a chwilę później zakłada pończochy, robi staranny makijaż, a na głowę wkłada blond perukę. Zwiastun od pierwszych sekund zachęca do tego, by w dniu premiery, która zaplanowana jest na 23 czerwca, odpalić pierwszy odcinek. Spójrzcie sami.

Andrzej Seweryn mimo wieku udowadnia, że nie boi się wyzwań i nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Doprawdy wprost doskonale przeistoczył się w drag queen. Będziecie oglądać?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Putin mianuje ochroniarza na stanowisko ds. „sytuacji kryzysowych” po tym, jak poprzednik „spadł z wodospadu”

Agnieszka Włodarczyk, fot. Instagram @agnieszkawlodarczykofficial

Agnieszka Włodarczyk po niebezpiecznym wypadku, musiała przejść operację! Teraz tłumaczy, jak się czuje