w

SuperSuper HahaHaha

Allan Krupa WYŚMIAŁ Małgorzatę Rozenek i jej rodzinę! Zapowiada się kolejna głośna afera

Allan Krupa, Małgorzata Rozenek - fot. Instagram @ensosynu, @m_rozenek
Allan Krupa, Małgorzata Rozenek - fot. Instagram @ensosynu, @m_rozenek

Allan Krupa powoli podąża śladami matki i próbuje podbić show-biznes. Wiele wskazuje na to, że chce, aby zrobiło się o nim głośno nie za sprawą talentu muzycznego, a… afery, którą próbuje wszcząć. Jako pierwszą na tapetę wziął Małgorzatę Rozenek. Nie spodoba jej się to, co powiedział.

Edyta Górniak bardzo dba o to, by jej jedynemu synowi niczego w życiu nie brakowało. Z uwagi na to, że w przeszłości sama musiała pokonać długą drogę na szczyt, postanowiła nieco ułatwić mu start w dorosłość i w ramach prezentu na 18. urodziny pomogła mu finansowo w nagraniu pierwszego singla.

Od premiery debiutanckiego utworu Enso pt. Lambada lada chwila minie rok. W tym czasie młody artysta zaczął się rozwijać i nagrał jeszcze jedną piosenkę pt. Dżentelmen. Na swoim koncie ma też głośny występ na Sylwestrze Marzeń, podczas którego pojawił się na scenie z matką. Nie sprawiał wrażenia skrępowanego czy zestresowanego, ale i tak nie obyło się bez wpadek, a wszystkie skrupulatnie wyliczyła im Doda.

Allan Krupa wyśmiał Małgorzatę Rozenek i jej rodzinę

Zapowiada się na to, że niespełna 19-letni raper szybko nie da o sobie zapomnieć i już wie, jak to zrobić. Najprostszym, a zarazem jednym z najskuteczniejszych sposobów jest… wszczęcie afery.

Ostatnio Krupa opublikował na Instastories zdjęcie Małgorzaty Rozenek, na którym pozowała u boku Radosława Majdana i synów podczas rodzinnego spaceru po lesie. Wszyscy są w strojach, które być może niekoniecznie pasują do tych warunków, ale trzeba przyznać, że świetnie się prezentują. Z pewnością nie wzbudziłoby to tak dużego poruszenia, gdyby nie fakt, że fotka była opatrzona prześmiewczym podpisem.

Poszedłeś do lasu na grzyby i spotkałeś warszawiaków — napisano.

Mem udostępniony przez Allana Krupę - fot. Instagram @ensosynu
Mem udostępniony przez Allana Krupę – fot. Instagram @ensosynu

Póki co prowadząca Dzień dobry TVN nie odpowiedziała na zaczepkę nastolatka. Myślicie, że skomentuje to w jakiś sposób?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Katarzyna Skrzynecka, TTBZ - fot. screenshot YouTube @W MOIM STYLU Magda Mołek

Katarzyna Skrzynecka szczerze o zwolnieniu z TTBZ. Wcześniej straciła nagle pracę w TVN. „Byłam w szóstym miesiącu ciąży”

Katarzyna cichopek

Różowy dres Kasi Cichopek wzbudza zachwyt fanów. Rumieńce po intensywnym treningu tylko dopełniły efektu!