w ,

HahaHaha SuperSuper DramatDramat

Alina Kabajewa jest W CIĄŻY z Władimirem Putinem?! Źle przyjął tę informację. „Wyglądał na przygnębionego”

Alina Kabajewa, Władimir Putin, fot. screenshot YouTube
Alina Kabajewa, Władimir Putin, fot. screenshot YouTube

Nie od dziś wiadomo, że Władimir Putin ma kilka kochanek, których nigdy nie ujawnił światu. Media z całego świata dokładnie analizują każdy szczegół i z dużym prawdopodobieństwem typują nazwiska jego partnerek. Teraz donoszą, że jedna z nich nosi pod sercem dziecko prezydenta.

Władimir Putin cieszy się niechlubną opinią na całym świecie po tym, jak pod koniec lutego wypowiedział wojnę Ukrainie. Od tamtego czasu media z całego świata bacznie obserwują każdy jego ruch oraz obnażają skrywane przez niego sekrety. Nie od dziś wiadomo, że słynie z zamiłowania do pięknych kobiet, które udaje mu się usidlić. Nie wykluczone, że pomocny w tym jest fakt, iż w jego rękach spoczywa ogromna władza, a odkąd został prezydentem Rosji, dorobił się fortuny. Niedawno zagraniczne tabloidy poinformowały, że Włosi zajęli wart 700 mln euro jacht, którego jest właścicielem, a to zaledwie niewielki procent majątku, który posiada.

Jedną z jego wybranek ma być Alina Kabajewa, która w przeszłości była gimnastyczką artystyczną, a nieoficjalnie mówi się, że to właśnie ona jest pierwszą damą Rosji. Po rezygnacji ze sportu zajęła się polityką. Od czasu wybuchu wojny najprawdopodobniej ukrywała się w Szwajcarii, jednak ostatnio wróciła do ojczyzny i oficjalnie potwierdziła, że popiera wojnę.

Alina Kabajewa jest w ciąży z Władimirem Putinem?

Pierwsze plotki o romansie Aliny i Władimira pojawiły się już w 2008 roku. Kilka tabloidów dostrzegło nawet na jej dłoni pierścionek zaręczynowy lub obrączkę, które miały sugerować, że zdecydowali się sformalizować relację. Niektórzy twierdzili, że żyją w związku małżeńskim już od dłuższego czasu, jednak jak dotąd żadne z nich nie potwierdziło tych rewelacji. Aleksiej Nawalny jako jedyny ogłosił na Twitterze, że zakochani zorganizowali sekretną ceremonię. Wszystkiemu jednak zaprzeczył rzecznik Kremla, ale i tak nikt nie dał wiary jego słowom.

Kabajewa ukrywała się przez kilka ostatnich tygodni z dziećmi. Mówi się, że ma z Putinem dwie córki, które przyszły na świat w szpitalu VIP Saint Ann w Ticino w Szwajcarii. Wall Street Journal informował niegdyś, że w rzeczywistości mają troje dzieci, a była gimnastyczka, pomaga partnerowi ukrywać jego majątek.

Kanał General SVR przekazał za pośrednictwem Telegrama, że Putin po raz kolejny zostanie ojcem. Informacja ta nie spodobała mu się i w pierwszej chwili był w prawdziwym szoku. Na najnowszych nagraniach, które obiegły ostatnio sieć, widać, że nie jest w najlepszej formie, co przypisuje się poważnym problemom zdrowotnym. Przy okazji wizyty na Placu Czerwonym dostrzeżono, że wygląda bardzo źle.

Naoczni świadkowie twierdzą, że Władimir wyraźnie spochmurniał, gdy usłyszał, że po raz kolejny zostanie ojcem. Nie wiadomo z czego wynika taka reakcja. Być może spory wpływ na to ma fakt, że najprawdopodobniej ma raka i już wkrótce będzie musiał przejść poważną operację.

Już informowaliśmy, że wczoraj prezydent Władimir Putin, według naocznych świadków, wyglądał na przygnębionego i nieco zdystansowanego. To zrozumiałe, bo wczoraj Putin dowiedział się, że jego długoletnia konkubina i matka jego dzieci, Alina Kabajewa, jest w kolejnej ciąży — przekazał kanał.

Myślicie, że to prawda?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Rosyjski oligarcha i były szef Łukoila zmarł podczas sesji u szamana. „Zatrucie ropuchą”

Liderka Pussy Riot uciekła z Rosji. Historia jak z filmów akcji!