w

Agnieszka Włodarczyk pokazała, jak jej ciało zmieniło się po ciąży. W kusym body niewiele dało się ukryć

Agnieszka Włodarczyk
Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk po raz pierwszy od urodzenia syna, pochwaliła się sylwetką. Internauci nie kryją zaskoczenia. Jak wygląda?

Agnieszka Włodarczyk to aktorka, która debiutowała na deskach teatru, mając zaledwie 14 lat. Wystąpiła wówczas w musicalu Metro, który otworzył przed nią drzwi do kariery. Na szklanym ekranie po raz pierwszy pojawiła się w 1997 roku, wcielając się w główną bohaterkę filmu Sara. Nieco później reżyser załatwił jej rolę w 13 posterunku, w którym zagrała Agnieszkę, siostrę Cezarego. Zaraz po tym jej kariera ruszyła z kopyta. Wystąpiła w kilku popularnych serialach, do których można zaliczyć Plebanię i Pierwszą miłość. Sporą popularność zdobyła także dzięki filmom E=mc² i Nigdy w życiu!

Aktorka już jakiś czas temu zrezygnowała z przyjmowania angaży do kolejnych produkcji. Od 2020 roku związana jest z triathlonistą Robertem Karasiem, z którym w ubiegłym roku doczekała się syna, Milana. Bez chwili zawahania podjęła decyzję o zawieszeniu kariery, chcąc w pełni skupić się na rodzinie. Mimo to nie może narzekać na brak zajęć, ponieważ w międzyczasie odkryła, że świetnie odnajduje się w social mediach. Kilka miesięcy temu ogłosiła, że zostaje influencerką i jak dotąd nie zmieniła zdania.

Agnieszka Włodarczyk pokazała sylwetkę po ciąży

Agnieszka jest bardzo szczera ze swoimi fanami i chętnie pokazuje na Instagramie, jak wygląda jej codzienność. Najczęściej publikuje zdjęcia z synkiem, ale od czasu do czasu zdarza się, że udostępni selfie.

Właśnie taką fotografię udostępniła na swoim profilu w czwartkowe popołudnie. Aktorka pozuje na nim w kusym, czerwonym body oraz krótkiej bluzie z kapturem. Stylizację dopełniła czarnymi botkami. Wygięła się przed obiektywem, jak rasowa modelka, a i w tej dziedzinie ma spore doświadczenie. W 1995 roku walczyła o tytuł Miss Polski Nastolatek. Ujęcie doskonale pokazuje jej smukłą sylwetkę oraz zgrabne nogi. Aż trudno uwierzyć, że jeszcze niedawno była w ciąży.

Internauci są pod ogromnym wrażeniem jej figury. W komentarzach posypały się same komplementy.

  • Petarda!
  • Kobiecość w 200%.
  • Piękna mama, pozazdrościć figury.
  • Ja tu sobie śniadanko wcinam, odpalam IG a tu taka BOMBA.
  • Zawsze perfekcyjna figura.
  • Wooow, ale nogi.

Prawda, że Agnieszka wygląda zjawiskowo?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Marcin Prokop

Marcin Prokop miał poważne problemy zdrowotne. Ukrywał to miesiącami. „Zdrowie doceniasz dopiero w momencie, kiedy się zepsuje”

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel już tak nie wygląda! W niespełna miesiąc przeszedł spektakularną metamorfozę. Aż trudno uwierzyć, że to on