w

Agnieszka Kaczorowska opowiedziała o trudach macierzyństwa: „PŁACZĘ Z BEZSILNOŚCI”

fot. Instagram @agakaczor

Agnieszka Kaczorowska wychowuje z mężem dwie córki i często chwali się życiem rodzinnym na Instagramie. Okazuje się jednak, że również i ona przeżywa trudne dni, podczas których nie może powstrzymać łez. „Też jestem człowiekiem” – zwierzyła się.

Agnieszka Kaczorowska zdobyła popularność dzięki roli Bożenki w „Klanie” oraz swoim imponującym osiągnięciom związanym z tańcem. W 2010 roku Agnieszka została młodzieżową mistrzynią świata w tańcach latynoamerykańskich, a kilka lat później zwyciężyła trzecią edycję „Tańca z Gwiazdami”. Kaczorowska była również trenerką w programie i szkoliła m.in. Nikodema Rozbickiego, czy Rafała Maślaka.

We wrześniu 2018 roku celebrytka poślubiła tancerza Macieja Pelę, z którym w 2019 r. doczekała się córki Emilki. Trzy lata później na świecie pojawiła się kolejna córka pary, Gabrysia. Obecnie Kaczorowska prężnia działa jako influencerka, a kilka miesięcy temu media obiegła informacja, iż nie ochrzciła swoich dzieci.

Agnieszka Kaczorowska szczerze o trudach macierzyństwa

Na Instagramie, gdzie śledzi ją prawie pół miliona fanów, Agnieszka Kaczorowska regularnie dzieli się treściami dotyczącymi macierzyństwa. Zazwyczaj przedstawiają one rodzinną sielankę, a swego czasu celebrytka narzekała na „modę na brzydotę” wśród młodych mam.

Rodzice dla dziecka powinni być bezpieczną przystanią, a nie drugim frontem. Dlatego jestem i zawsze będę…dokładnie tyle ile one będą potrzebowały – podkreśla w mediach społecznościowych.

Teraz okazuje się jednak, że wcale nie jest aż tak idealnie, jak by się wydawało. W najnowszym wywiadzie z serwisem „Party.pl” Kaczorowska wyznała, że zdarzają się jej momenty zwątpienia.

Ja też czasem płaczę z bezsilności. Ja też mam takie dni. Też jestem człowiekiem – zdradziła.

30-latka zaznaczyła jednak, że ciężkie chwile są niczym w porównaniu ze szczęściem, jakie przynosi jej macierzyństwo.

Równolegle z tym, co jest przytłaczające i trudne, płynie tyle wspaniałości z bycia rodzicem i tyle można z tego czerpać dla siebie, że szkoda by było, żeby niektórzy tylko i wyłącznie ze strachu, bo znają jedną część tego wszystkiego, rezygnowali z tego, co mogliby mieć piękne – dodała Agnieszka.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Love Island. Wyspa miłości - fot. Instagram @loveislandwyspamilosci

„Love Island”. Widzowie mają dość Adama i Alicji. Domagają się, by usunięto ich z programu! Oberwało się też produkcji

Kamil Durczok, Marianna Dufek, fot. AKPA

Była żona Kamila Durczoka ujawniła, ile zarabiał w TVN. Ciężko wyobrazić sobie takie pieniądze. „To była nieprzyzwoita kwota”