w

Agnieszka Chylińska zrobiła sobie tatuaże na twarzy. W jednym z nich popełniono błąd?! Internauci wyłapali to błyskawicznie

Agnieszka Chylińska - fot. AKPA/Podlewski
Agnieszka Chylińska - fot. AKPA/Podlewski

Agnieszka Chylińska była jedną z gwiazd Top of the Top Sopot Festival 2022, podczas którego nie tylko pokazała wachlarz wokalnych umiejętności, ale i nowe tatuaże na twarzy. Internauci dostrzegli spory błąd w jednym z nich. Czy to było celowe?

W środę 17 sierpnia w Oprze Leśnej odbył się drugi dzień Top of the Top Sopot Festival 2022, podczas którego na scenie zaprezentowała się cała plejada gwiazd, na czele z Nataszą Urbańską, Margaret, Natalią Przybysz, Cleo i Ewą Farną. Wszyscy zadbali o perfekcyjne przygotowanie do występu, a na ściance zachwycali stylizacjami. Mimo to gwiazdą tego wieczoru był Michał Szpak, który odebrał Bursztynowego Słowika.

Uwagę wszystkich przykuwała odmieniona Agnieszka Chylińska, która nie tylko zaprezentowała wachlarz umiejętności wokalnych, ale i nowe tatuaże. To właśnie one przyciągnęły uwagę internautów, którzy nie mogą się nadziwić, że wokalistka pozwoliła na coś takiego.

Agnieszka Chylińska ma tatuaże na twarzy. W jednym z nich popełniono błąd?

Chylińska z powodzeniem może ubiegać się o miano jednej z najbardziej wydziaranych wokalistek w Polsce. Od lat kolekcjonuje nowe malunki, które wyjątkowo pasują do jej scenicznego image’u.

Podczas środowego występu mogliśmy zauważyć, że na jej czole pojawił się napis Blessed (przyp. red. błogosławiona), a na prawym policzku, tuż obok ucha Never Ending Sorry.

To właśnie drugi tatuaż wzbudził największe zainteresowanie. Internauci zauważyli, że w napisie jest błąd i po dokładniejszym przyjrzeniu się można dostrzec, że w rzeczywistości brzmi on: Never ENDIG sorry. W drugim wyrazie brakuje litery „n”.

W sieci już rozgorzała dyskusja na ten temat. Fani wokalistki nie mogą się nadziwić, że pozwoliła na coś takiego, tym bardziej że dziara została wykonana na twarzy i nie można jej w żaden sposób ukryć.

Na tę chwilę Agnieszka nie odniosła się do spekulacji internautów. Być może był to celowy zabieg lub faktycznie tatuażysta popełnił karygodny błąd.

Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii, by zobaczyć, o czym dokładnie mowa oraz jak obecnie prezentuje się odmieniona Chylińska.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Wczasowicz został porwany przez fale w głąb morza. Po pięciu dniach stało się coś niezwykłego

Pijana 34-latka spacerowała z córką fot. KRP VI

Mając blisko 4 promile alkoholu, wybrała się z córeczką na spacer. Dziewczynka boso truchtała u boku matki