w

Agata Młynarska miała tylko 5 minut na spakowanie się! Co za akcja!

Fot. YouTube / Screenshot

Agata Młynarska poinformowała fanów, że spotkała ją niecodzienna pobudka. Obudził ją mąż i oznajmił, że ma tylko 5 minut, aby się spakować.

Agata dzięki pandemii mogła złapać drugi oddech. Mniejsza ilość obowiązków zawodowych pozwoliła jej bardziej skupić się na sobie oraz swoim zdrowiu. Od jakiegoś czasu dziennikarka jest również znacznie aktywniejsza w social mediach.

Chętnie komentuje wydarzenia, które mają miejsce na świecie, ale także dzieli się chwilami z jej życia prywatnego. Podobnie było tym razem, gdy zdradziła fanom powód niespodziewanej pobudki.

Kiedy budzisz się rano i dowiadujesz się, że masz się 5 min, bo mąż zabiera Cię w podróż w nieznane. Okazuje się, że lecimy…niech to dla Was też będzie niespodzianka! 

Zdjęcie z powyższym komentarzem pojawiło się na profilu Agaty trzy dni temu. Fani zastanawiali się, co mogło być powodem tak nagłego wylotu. Okazuje się, że… wakacje!

Taką nietypową niespodziankę zafundował dziennikarce jej mąż – Przemysław Schmidt. Agata po nagłej pobudce spakowała tylko kilka najpotrzebniejszych rzeczy i wyszła z domu zgodnie z prośbą męża.

Przemek zarezerwował lot do Włoch, a konkretniej do słonecznej Toskanii. Aga nie ukrywa, że jest zachwycona wyborem męża.

Nigdy nie byłam w Toskanii. Choć jest to kraina starożytna, więc ze względu na nasz wiek, powinna być nam znana, ale nie było po drodze.
Zachwycałam się nią oglądając filmy, czytając powieści i śledząc na Instagramie profil Kasi i Jarka, ich przepiękne relacje o Toskanii. Zachwyciła mnie para zapaleńców, którzy z ogromnym wyczuciem, pokazują najpiękniejsze zakątki Toskanii.

Życzymy miłego wypoczynku!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Kinga Rusin rozgląda się za domem na Kostaryce. „Tego nie było w planach! „

Krzysztof Skiba znów mocno przytył. „Myślałem, że mi to nigdy się nie przytrafi.”