w

Afera w programie „Nasz nowy dom”. Ekipa Elżbiety Romanowskiej musiała nagle PRZERWAĆ REMONT. W sprawę została zaangażowana policja

"Nasz nowy dom" - fot. YouTube screenshot @davidsalazar4175
"Nasz nowy dom" - fot. YouTube screenshot @davidsalazar4175

Odcinek programu Nasz nowy dom zszokował widzów. Ekipa Elżbiety Romanowskiej musiała podjąć decyzję o przerwaniu remontu. Powód może zaskoczyć. Sprawą zajmuje się policja. Co się stało?

Nasz nowy dom to uwielbiany przez widzów program emitowany na antenie Polsatu. Jeszcze do niedawna prowadziła go Katarzyna Dowbor, lecz w ubiegłym roku Edward Miszczak postanowił ją zwolnić. Miejsce popularnej dziennikarki zajęła Elżbieta Romanowska. Początkowo ta zmiana nie spotkała się z pozytywną reakcją widzów. Z czasem jednak fani programu przyzwyczaili się do nowej prowadzącej.

Zasady programu są jasne i dobrze znane. Gdy zapada decyzja, a gospodyni show wypowiada słowa: wyremontujemy wasz dom, rodzina wyjeżdża, a do budynku wchodzi ekipa fachowców. W ciągu pięciu dni przeprowadzają metamorfozę domu. W 323 odcinku wydarzyło się jednak coś niespodziewanego. Po raz pierwszy w programie przerwano remont.

Skandal w „Nasz nowy dom”. Przerwano remont

W 323 odcinku ekipa Elżbiety Romanowskiej pojechała do Chojnic. Tam poznaliśmy panią Agatę, która opowiedziała o swojej trudnej sytuacji. Okazało się, że na co dzień nie może opiekować się swoją nastoletnią córką, bo dziewczyna mieszka w ośrodku wychowawczym i jest pod opieką kuratora.

Decyzja zapadła. Romanowska postanowiła wyremontować dom kobiety. Nagle jednak na jaw wyszły nowe fakty, które doprowadziły do pierwszej takiej sytuacji w historii programu – przerwano remont. Wszystko przez to, co rozegrało się za kulisami.

Według ustaleń portalu Shownews.pl mąż pani Agaty nie wyraził zgody na zgłoszenie do programu, a tym samym nie podpisał zgody na udział dziecka w nagraniach. Żeby dostać się do programu, pani Agata miała rzekomo podrobić jego podpis.

Pani Agata nie poinformowała męża o tym, że ma zamiar wziąć udział w takim przedsięwzięciu i on dowiedział się o tym od sąsiadów, którzy zobaczyli z okien, co się dzieje. Tak, od tych samych sąsiadów, którzy nie przyszli po remoncie pogratulować metamorfozy – przekazał informator portalu.

Ostatecznie po przemyśleniu sprawy postanowiono powrócić do remontu i dokończyć rozpoczęte prace. Sprawa jednak na tym się nie skończyła. Mąż pani Agaty nie zgadza się z narracją, którą przedstawiła kobieta.

Obecnie trwa sprawa między państwem, więc pozwolę sobie zachować wszelki komentarz dla siebie. Cieszymy się, że rodzina ma fantastyczny dom i życzymy wszystkim jak najwięcej szczęścia – skomentowała Romanowska.

Okazuje się, że pani Agata z mężem są w trakcie rozwodu, a sytuacja z podrabianiem podpisu nie była podobno jednorazowa.

Pani Agata ma sprawę założona na policji za takie działanie. Nie jest to jej pierwsze podrobienie podpisu. Robiła to wielokrotnie. Producent programu był załamany tym, że dali się tak zrobić takiej poczciwej kobiecie – twierdzi informator.

Telewizja nie chce mieszać się w szczegóły związane z tym wykroczeniem.

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - fot. Canva

Horoskop tygodniowy i szokujące przepowiednie! Co gwiazdy przewidują dla twojego znaku zodiaku 3-9 czerwca 2024?

Monika Miller - fot. Instagram @monika.miller

Monika Miller wychodzi za mąż. Relacjonowała poszukiwania sukni ślubnej. Pokazała się w odważnej kreacji z wycięciami. Dobry wybór? (FOTO)