w , ,

Adele uderza w antyszczepionkowców! Na jej koncertach będą mogły się bawić tylko osoby zaszczepione

fot. Adele podczas występu na żywo / YouTube screenshot

Adele właśnie podjęła ostre kroki wobec niezaszczepionych fanów. Gwiazda poinformowała, że na jej koncerty w Las Vegas wejdą tylko osoby w pełni zaszczepione. Decyzje uzasadniła obawami związanymi z rozprzestrzenianiem się nowego wariantu koronawirusa.

Adele po długiej przerwie wróciła z nową płytą zaatutowaną „30”, która w zaledwie kilka dni od premiery stała się najlepiej sprzedającym się albumem 2021 roku.

Po swoim wielkim powrocie, najbliższe miesiące piosenkarka spędzi na promocji nowej płyty. Już w styczniu rozpocznie koncerty w Las Vegas, w których będą mogli wziąć udział tylko zaszczepieni.

Adele to kolejna gwiazda, która podjęła decyzję o niewpuszczaniu osób niezaszczepionych na swoje koncerty. Aby wejść na jej najbliższe występy, należy być zaszczepionym przynajmniej dwoma dawkami preparatu przeciw COVID-19. A to nie wszystko! Każdy uczestnik będzie musiał okazać też negatywny wynik testu na obecność koronawirusa.

Na oficjalnej stronie dystrybutora biletów na koncert Adele widnieje wiadomość:

“Organizator wydarzenia wymaga od uczestników potwierdzenia otrzymania co najmniej dwóch dawek szczepionki przeciw COVID-19 oraz upływu co najmniej 14 dni od ostatniej dawki. Organizator wymaga też negatywnego wyniku testu na COVID-19 wykonanego w ciągu 48 godzin przed wydarzeniem

„Do wejścia na wydarzenie wymagane jest okazanie dokumentu potwierdającego negatywny wynik oraz szczepienie”– czytamy na stronie dystrybutora – Ticketmaster.

fot. screenshot informacji o wymogach wobec uczestników koncertów

Gdzie planuje zagrać gwiazda?

Adele ogłosiła, że od stycznia do kwietnia 2022 roku będzie rezydować w Las Vegas. Koncerty będą odbywać się w każdy piątek i sobotę w sali koncertowej The Colosseum w luksusowym hotelu i kasynie Caesars Palace.

Piosenkarka ogłosiła również dwa inne koncerty w 2022 roku. 1 i 2 lipca wystąpi na żywo w londyńskim Hyde Parku.

Co sądzicie o decyzji gwiazdy? Czy koncerty tylko dla zaszczepionych to dobry pomysł?

źródło: Instagram – adele ; IndependentGoogle News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

Jeden komentarz

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Tajne kody do świątecznych filmów na Netflix [lista i instrukcja]

Andrzej Duda krytykowany za wypowiedź o niepełnosprawnych. Broni się w odpowiedzi na miażdżące wideo: „Bez pokazywania pozytywnych przykładów będzie trudniej coś zmienić”