w

30-latek został pochowany żywcem. Stracił przytomność na festiwalu, a ocknął się w trumnie

fot. Twitter screenshot

Víctor Hugo Mica Alvarez uczestniczył w festiwalu Matki Ziemi, gdy w pewnym momencie stracił przytomność po wypiciu dużej ilości alkoholu. Kiedy się obudził, leżał w trumnie kilkadziesiąt kilometrów dalej.

Do wstrząsającego zdarzenia doszło w Boliwii. Victor Hugo Mica Alvarez przekazał, że 6 sierpnia bawił się na odbywającym się w mieście El Alto festiwalu Pachamamy, podczas którego ludzie dziękują Matce Ziemi. 

Obudził się w trumnie

Podczas świętowania 30-latek za dużo wypił i stracił przytomność. W rozmowie z lokalnymi mediami mężczyzna opowiedział, że kiedy się ocknął, nie mógł się poruszyć. Okazało się, że leżał w trumnie.

„Wczoraj wieczorem przed wejściem poszliśmy tańczyć. A potem już nie pamiętam. Jedyne, co pamiętam, to to, że myślałem, że jestem w łóżku, chciałem wstać, żeby oddać mocz, ale nie mogłem się ruszyć” – relacjonował mężczyzna.

30-latek przekazał, że wpadł w panikę i próbował otworzyć wieko trumny, lecz nie dał rady go podnieść. Wtedy zaczął tłuc w szybę, którą posiadała trumna. Po jakimś czasie mężczyźnie ostatecznie udało się wydostać z potrzasku.

„Zostałem pochowany” – opowiadał wstrząśnięty.

Mężczyzna powiedział, że przebudził się w oddalonym o 80 km od El Alto mieście Achacachi. Wędrującego po ulicy pokrytego cementem i ziemią Alvareza odnalazł Alex Mange. 30-latek jest przekonany. że stał się ofiarą przestępstwa.

Miał być ofiarą dla bogów?

Alvarez zgłosił sprawę na policję, lecz ta nie przyjęła jego zgłoszenia. Mundurowi stwierdzili, że Victor Hugo wymyślił historię pod wpływem alkoholu i nie jest prawdziwa. 30-latek zwrócił się więc do lokalnych mediów.

Mężczyzna utrzymuje, że miał zostać „sullu”, czyli ofiarą dla bogów, którą kiedyś składano z okazji Pachamamy. Praktyki te zostały zabronione po przejściu Boliwii na chrześcijaństwo, ale niektórzy wierzą, że nadal istnieją grupy praktykujące dawne obrzędy.

Źródło: Mirror UK ; Radio Sudamericana

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

James May trafił do szpitala po „uderzeniu w ścianę z prędkością 120 km/h”. Do wypadku doszło podczas kręcenia „The Grand Tour”

[VIDEO] Wyśledzili rosyjski czołg i posłali w niego Javelina. Niesamowite nagranie trafienia z perspektywy drona