w

27-latka z „największymi brwiami w Wielkiej Brytanii” uderza w krytyków: „Fałszywi i wyprani z mózgu”

fot. Sammie-Jo Hailford (TikTok screenshot)

27-latka z „największymi brwiami w Wielkiej Brytanii”, które rysuje za pomocą płynnego eyelinera, postanowiła zaatakować ludzi, którzy krytykują jej wygląd. Mocno im się oberwało.

Sammie-Jo Hailford, to 27-letnia matka, która stała się popularna w mediach społecznościowych z powodu posiadania „największych brwi w Wielkiej Brytanii”. Kobieta, przemawiając do swoich fanów na TikToku, stwierdziła, że ludzie nie powinni oceniać wyglądu innych.

„Jestem tutaj i pomagam rozwijać ludziom pewność siebie, aby byli sobą i nie przejmowali się opiniami innych oraz aby docenili swoje naturalne piękno i wyrażali się na swój sposób” – powiedziała.

Celebrytka następnie skrytykowała ludzi, którzy negatywnie oceniają jej wielkie brwi.

Jesteście fałszywi i poddani praniu mózgu wymuszającemu akceptacje standardów piękna, które nie są nawet prawdziwe i nie powinny istnieć” – przekazała.

Sammie-Jo dodała, że przemysł kosmetyczny ma na celu „kradzież pieniędzy” i uczynienie ludzi „psychicznie chorymi” z powodu presji, jaką wywiera, aby ludzie wyglądali w określony sposób.

27-latka postanowiła założyć ruch o nazwie „BROWS” (brwi z j. angielskiego – przyp. red.), którego nazwę można rozwinąć jako Beauty Redefined Or We Suffer. Ruch ma na celu obalenie standardów piękna.

Największe brwi

Już wcześniej Sammie-Jo wyjaśniła, że do malowania brwi używa płynnego eyelinera. Kobieta stwierdziła, że potężne brwi pomagają wyróżnić się z tłumu. 27-latka wyznała, że od zawsze otrzymuje mnóstwo nieprzychylnych komentarzy, ale zdarzają się też mężczyźni, którzy piszą jej, że jest piękna i proponują wspólne wyjście.

„Zawsze najpierw wspominają o brwiach, więc może jest tam jakiś fetysz” – powiedziała.

Sammie-Jo przekazała, że po kilku latach krytycy już jej nie przeszkadzają i nigdy nie przestanie się dzielić swoim przesłaniem ze światem.

„Trolling nie ma teraz na mnie wpływu. Staram się podnieść świadomość tego, że ludzie mogą być inni” – wyznała 27-letnia mama.

Źródło: Daily Mail ; Tik Tok

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Francja: Strażacy pojechali gasić pożar. Wpadli w zasadzkę i zostali zaatakowani przez kilkadziesiąt osób

USA: Właściciel brutalnie znęcał się nad psem. Sąd skazał go na 25 lat więzienia