w

26-letnia Magdalena wsiadła na rower i przepadła. Policjanci dokonali tragicznego odkrycia

fot. materiały policyjne

Poszukiwania 26-letniej Magdaleny spod Gorzowa miały tragiczny finał. Policja przekazała, że w środę po południu znaleziono ciało zaginionej kobiety.

Magdalena B. we wtorek, 2 sierpnia, około południa wyjechała z domu na rowerze i ślad po niej zaginął. Zaniepokojona brakiem kontaktu rodzina zgłosiła zaginięcie kobiety wieczorem tego samego dnia.

Służby mundurowe przeprowadziły zakrojone na szeroką skalę poszukiwania mieszkanki os. Poznańskiego w gminie Deszczno, podczas których wykorzystano m.in. drona oraz psy tropiące.

Tragiczny finał poszukiwań

Niestety, potwierdziły się najgorsze obawy. Jak przekazał Grzegorz Jaroszewicz z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim, w środę po południu policjanci znaleźli ciało kobiety niedaleko miejsca zamieszkania.

Według wstępnych ustaleń śledczych nie wynika na to, aby doszło do zdarzenia o charakterze kryminalnym.

Grzegorz Jaroszewicz podkreślił, że okoliczności śmierci 26-latki będą teraz dokładnie wyjaśniane pod nadzorem prokuratora. Prawdopodobnie odbędzie się sekcja zwłok.

Źródło: KMP w Gorzowie ; Fakt

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

[VIDEO] Myślał, że tam będzie bezpieczny. Wstrząsające nagranie z gonitwy byków w Hiszpanii

Agnieszka Włodarczyk - fot. Instagram @agnieszkawlodarczykofficial

Agnieszka Włodarczyk nie miała kolorowego dzieciństwa. Ojczym zgotował jej prawdziwe piekło. „Szczerze mnie nienawidził”