w

25-latka nie ma przednich zębów. Zdradziła, co robi na randkach z mężczyznami

fot. TikTok / Instagram

Pierwsze randki wywołują duże emocje i wiele stresu, szczególnie gdy jest to pierwsze spotkanie osób na żywo. Trudno ukryć, że dużą uwagę zwracamy na wygląd potencjalnych partnerów. 25-letnia Lily ma utrudnioną sytuację, ale z uśmiechem opowiada o braku uzębienia i podkreśla, co powinno być najważniejsze.

Lily Magno to 25-letnia influencerka i podcasterka, która otwarcie mówi o swoim problemie, a mianowicie o tym, że nie ma przednich zębów. Kobieta dumnie prezentuje się bez protezy i przekazuje, że piękno nie zależy jedynie od wyglądu zewnętrznego.

Przekreślają ją przez wygląd

Lily w pełni zaakceptowała swój wygląd, ale nie może tego powiedzieć o innych ludziach. W rozmowie z „Truly” influencerka zaznaczyła, że jej życie miłosne jest znacznie utrudnione i ma problem podczas randek.

Ludzie mają tendencję do oceniania mnie od razu. Albo są zniesmaczeni, albo w szoku – wyznała Magno.

@lilyymagno

Chuck the bottle

♬ original sound – Shout

Zaskakuje podczas randek w ciemno

25-latka zdecydowała, że nie będzie mówić mężczyznom o swoim braku uzębienia przed pierwszym spotkaniem.

Mimo wszystko kobieta nie zamierza kompletnie ukrywać swojego prawdziwego wyglądu i uznała, że pozbędzie się protezy w trakcie randki, kiedy potencjalny partner już ją trochę poznał.

„Jeśli ich to przeraża, to ich problem” – mówi.

Influencerka przywołała jako przykład jedno z jej ostatnich spotkań. 25-latka odsłoniła wtedy swoją wadę podczas posiłku. Lily przekazała, że na początku był nieco zaskoczony i skrępowany, ale randka się udała i wkrótce ponownie spotkała się z mężczyzną.

Zwykle, jeśli partner negatywnie reaguje na mój prawdziwy uśmiech, oznacza, że nie jest wystarczająco dojrzały – twierdzi Lily.

Jej uśmiech zachwyca internautów

Lily aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje swój naturalny wygląd. 25-latka otrzymuje od swoich fanów wiele miłych komentarzy.

„Olśniewasz” – czytamy pod jednym z filmów na TikToku.

@lilyymagno

Might get sick of them in a week but for now 🙂

♬ super freaky girl x luxurious – xxtristanxo

Źródło: Truly

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Gwen Stefani przed operacjami - fot. screenshot YouTube @GwenStefani

Gwen Stefani ma nową TWARZ! Wokalistka zmieniła się nie do poznania. Internauci twierdzą, że upodobniła się do kobiety kota

Jackowski w wizji zobaczył, co stanie się z Polską. Ostrzega, że to czeka nas jesienią i zimą