w

21-letnia gwiazda mediów społecznościowych zmarła „nagle i niespodziewanie”. Jej rodzice są zrozpaczeni

fot. Instagram

Megha Thakur to kanadyjska gwiazda TikToka, którą na platformie obserwowało ponad 930 tys. fanów. Jak informują zagraniczne media, 21-latka zmarła „niespodziewanie”. Na jej profilu pojawił się opublikowany przez jej rodziców wpis pożegnalny.

Pochodząca z Kanady influencerka Megha Thakur zmarła 24 listopada, o czym poinformowali jej rodzice w poście na Instagramie. Dziewczyna miała zaledwie 21 lat. Oficjalnie nie podano jednak przyczyny zgonu.

„Z ciężkim sercem ogłaszamy, że światło naszego życia, nasza życzliwa, troskliwa i piękna córka, Megha Thakur, nagle i niespodziewanie zmarła 24 listopada 2022 roku we wczesnych godzinach porannych” napisali zrozpaczeni rodzice.

Megha była pewną siebie i niezależną młodą kobietą. Będzie nam jej bardzo brakować. Kochała swoich fanów i chciałaby, żebyście wiedzieli o jej odejściu. W tej chwili prosimy o błogosławieństwo dla Meghy. Wasze myśli i modlitwy będą z nią w jej dalszej podróży” – czytamy w poście zamieszczonym przez rodziców 21-latki.

„Straciliśmy anioła”

Na kilka dni przed swoją śmiercią tiktokerka odwiedziła Nowy Jork, z którego zamieściła ostatnie nagranie. Jako opis pod filmikiem napisała: „To ty jesteś odpowiedzialny za swoje przeznaczenie. Pamiętaj o tym”.

Thakur rozpoczęła swoją karierę na TikToku w 2019 roku. Dziewczyna zdobyła fanów, umieszczając treści promujące pozytywne nastawienie do ciała i mające pomóc w budowaniu pewności siebie. Na Instagramie i TikToku uzbierała łącznie ponad milion obserwujących.

Choć rodzice Megha nie potwierdzili, w jakich okolicznościach odeszła, w kanadyjskich mediach pojawiły się doniesienia mówiące o tym, że uczestniczyła w wypadku samochodowym w Ontario.

„Przesyłam moje modlitwy do rodziny Megha. Była tak utalentowaną i życzliwą młodą kobietą. Niech spoczywa w pokoju” czytamy pod zamieszczonym przez rodziców postem.

„Megha wiedziała, jak silna jest w przestrzeni influencerów i ile kobiet ją podziwia, cały czas jej to powtarzałem. Zbyt wcześnie straciliśmy anioła” piszą fani.

Źródło: Daily Mail

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Małgorzata Rozenek pochwaliła się świąteczną sesją. Internauci nie wytrzymali: „Małgosia W SZPILKACH, a tu zima”

Robert i Monika Janowscy - fot. Instagram @jan.owski

Robert Janowski z żoną apelują w telewizji o pomoc. Para drży o życie Moniki. Ich dramat trwa już 13 lat!