w

19-latka przespała się z dwoma mężczyznami tego samego dnia. Jej bliźnięta mają różnych ojców!

fot. Facebook

Portugalka urodziła bliźniaki. Badanie DNA wykazało jednak, że choć maluchy mają wspólną matkę, każdy z nich ma innego ojca! Okazuje się, że choć zjawisko jest niezwykle rzadkie, rzeczywiście może dojść do takiej sytuacji.

19-latka urodziła bliźniaczki. Chociaż chłopcy są do siebie podobni, kobieta wyznała, że ​​pojawiły się pewne wątpliwości co do ich ojcostwa. Z tego powodu gdy dzieci miały osiem miesięcy, Portugalka zdecydowała się na przebadanie ich DNA.

Bliźniaki mają dwóch różnych ojców

Kobieta nie mogła uwierzyć, kiedy zobaczyła wynik. Okazało się, że test na ojcostwo był pozytywny tylko dla jednego dziecka. Oznacza to, że choć dzieci mają tę samą matkę, każde z nich ma innego ojca.

Matka bliźniaków przyznała, że nie wiedziała, że coś takiego w ogóle może się zdarzyć. 19-latka po otrzymaniu szokującego wyniku przypomniała sobie, że jednego dnia uprawiała seks z dwoma mężczyznami.

Bliźniakami wraz z matką opiekuje się jeden z ojców dzieci, który widnieje także w oficjalnych dokumentach.

Na świecie znana jest tylko garstka przypadków

Gdy badania potwierdziły, że bliźniaki mają różnych ojców, przypadkiem kobiety zainteresowali się medycy. Według lekarzy z Portugalii jest to dopiero dwudziesty znany przypadek nadpłodności z dwoma różnymi mężczyznami.

Jest to sytuacja, do której dochodzi, gdy w tym samym cyklu, w którym jedno jajeczko zapłodnione zostało przez spermę jednego mężczyzny, ponownie dochodzi do zapłodnienia przez spermę innego mężczyzny.

Doktor Túlio Franco, który zajmował się pacjentką z Portugalii, mówi, że ciąża kobiety nie sprawiała żadnych problemów i „poszła gładko”. Lekarz cieszy się, że mógł zajmować się takim przypadkiem.

„Chłopcy urodzili się zdrowi i nigdy nie mieli problemów zdrowotnych. To niezwykle rzadkie. Zdarza się raz na milion. Nigdy nie wyobrażałem sobie, że zobaczę taki przypadek w moim życiu” – cytuje jego wypowiedź „The Sun”.

Lekarze wyjaśniają, że może się tak zdarzyć, gdy kobieta uprawia seks z dwoma różnymi mężczyznami przed owulacją i plemniki obu są obecne w jajowodach po uwolnieniu dwóch jajeczek, lub też gdy kobieta uprawia seks z dwoma różnymi mężczyznami po owulacji, a plemniki zapładniają dwie komórki jajowe.

Źródło: The Sun

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Lewandowscy posłali 5-letnią Klarę do elitarnej szkoły. Czesne zwala z nóg! Co oferuje placówka?

Król Karol III przemówił publicznie po raz pierwszy. Wygłosił wzruszające orędzie do narodu