w

DramatDramat HahaHaha SuperSuper

19-latek i 76-latka są zakochani i spodziewają się dziecka? Prawda wyszła na jaw!

fot. TikTok

Filmiki, które pojawiają się na koncie 19-letniego Włocha Giuseppe d’Anna oraz 76-letniej seniorki, podbiły TikToka i zszokowały internautów. Wrzucają oni do sieci nagrania, na których obsypują się pocałunkami i ekspresywnie dają do zrozumienia, że dzieli ich wielka miłość, a ostatnio oznajmili nawet, że… spodziewają się dziecka. Czy to jednak prawda?

Giuseppe d’Anna i Milina Gatta od kilku miesięcy prezentują internautom łączące ich uczucie i szybko stali się wielkim fenomenem mediów społecznościowych. Nie często widzi się bowiem aż tak ogromną różnicę wieku. Nastolatek na publikowanych na TikToku filmikach przytula, trzyma za rękę, a nawet czule całuje 76-letnią seniorkę.

Parę w mediach społecznościowych śledzi ponad 1.5 miliona osób. Niedawno z wrzucanych przez 19-latka i 76-latkę nagrań można było wywnioskować, że są zaręczeni i… spodziewają się dziecka, co zaskoczyło internautów.

@milina_gatta

♬ suono originale – video_neomelodici

19-latek i 76-latka spodziewają się dziecka?

Nietypowa para nie tylko opublikowała filmiki pokazujące badanie USG 76-latki, ale nawet zorganizowała imprezę mającą na celu ujawnienie płci dziecka. „Miłość nie ma wieku i my jesteśmy tego dowodem” – podkreślał 19-latek.

Choć część internautów była zachwycona łączącym nastolatka i seniorkę uczuciem, inni uważali, że 19-latek jest w związku tylko dla pieniędzy. Nie brakowało także osób, które twierdziły, iż para upozorowała uczucie dla rozgłosu.

„Nikt nie zapytał, czy to prawda”

Jak się okazuje, to ci ostatni mieli najwięcej racji. W jednym z wywiadów Giuseppe przyznał, że choć bardzo kocha 76-latkę, to nie w sposób, który przychodzi na myśl większości internautów. Nastolatek zdradził, że tak naprawdę Milina to jego babcia!

„Opublikowałem nagranie, które pokazuje miłość, jaką darzę moją babcię. Mieszkamy razem, jest wdową, więc próbuję obdarzyć ją tym uczuciem, którego mój dziadek nie może jej już dać, a ja jako wnuk – tak. Te pocałunki, które sobie dajemy, to znak przywiązania, jaki w naszych stronach używany jest przez krewnych, nic więcej” – powiedział 19-latek w wywiadzie.

Giuseppe podkreślił także, iż bardzo mało osób próbowało poznać prawdę i wszyscy sugerowali się jedynie filmikami w mediach społecznościowych.

„Nie spodziewałem się takiego sukcesu. Zazwyczaj nasze nagrania mają po 2 mln wyświetleń. Moim zdaniem to urosło do takiego poziomu, bo za granicą nie rozumieją, co mówimy i naprawdę myślą, że jesteśmy parą. Wiele osób się ze mną kontaktowało w sprawie możliwości udostępnienia nagrań, ale tylko jeden dziennikarz z Portugalii zapytał, czy ta historia jest prawdziwa” – tłumaczy wnuk kobiety.

Ta historia pokazuje nam, że nie należy wierzyć we wszystko, co widzimy w mediach społecznościowych

@milina_gatta

It’s a 💝🤝🏻💙

♬ Halo – Beyoncé
@milina_gatta #pregnant ♬ suono originale – Andrea Sannino

Źródło: webboh.it

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Lara Gessler jest chora, a lekarze nie wiedzą, co jej dolega. To coś poważnego? „Jestem uwięziona w domu”

Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez - fot. screenshot Twitter @sport_tvppl, Instagram @georginagio

Ronaldo zalał się łzami po porażce Portugalii na Mundialu. Jego partnerka uderza w trenera: „Nie można LEKCEWAŻYĆ najlepszego zawodnika na świecie!”